Staż współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Fundacja Imago informuje, że trwa rekrutacja do projektu "Kompetencje - doświadczenie - praca. Kompleksowy program aktywizacji zawodowej osób młodych", który skierowany jest do osób przed 30 rokiem życia z województwa śląskiego nieuczących się i niezarejestrowanych w urzędzie pracy. 

Dzięki udziałowi w projekcie osoby młode mogą zdobyć doświadczenie zawodowe (ukończyć płatny staż na wybranym stanowisku) lub w krótkim czasie uzyskać/podnieść kwalifikacje w ramach bezpłatnych szkoleń (tematyka szkoleń jest bardzo szeroka i dostosowana dla potrzeb uczestnika). 

 Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Czas trwania projektu: styczeń 2021 roku - czerwiec 2023 roku.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 504 565 301. 

Serdecznie zapraszamy!

Artykuły

Kwalifikacje i kompetencje - program aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością z województwa śląskiego, dolnośląskiego i podkarpackiego

Zapraszamy do udziału w nowym projekcie pt. "Kwalifikacje i kompetencje - program aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością z województwa śląskiego, dolnośląskiego i podkarpackiego".

7 czerwca 2022
Czytaj więcej o: Kwalifikacje i kompetencje - program aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością z województwa śląskiego, dolnośląskiego i podkarpackiego

Pomoc obywatelom Ukrainy z niepełnosprawnością

PFRON oferuje pomoc w sfinansowaniu wymaganego udziału własnego w zakupie lub naprawie wyrobów medycznych wydawanych na zlecenie. Obywatel Ukrainy z niepełnosprawnością może otrzymać tę pomoc w ramach Modułu I programu PFRON pod nazwą „Pomoc obywatelom Ukrainy z niepełnosprawnością”.

19 kwietnia 2022
Czytaj więcej o: Pomoc obywatelom Ukrainy z niepełnosprawnością

Turnusy dla dzieci z problemami oddechowymi

W ramach projektu Fundacja Polsat wraz z Centrum Zdrowia i Relaksu "Verano" w Kołobrzegu zorganizuje serię turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci z przewlekłymi chorobami dolnych i górnych dróg oddechowych oraz dla dzieci z mukowiscydozą.

 

21 lipca 2021
Czytaj więcej o: Turnusy dla dzieci z problemami oddechowymi